CS Asasini club
Recomandare

• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Bine Ai Venit !

• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult
• Si se aciveaza pe loc

Iregistrare

Comunitatea Asasini

Asasini.4rumer.com

Atentie!: Cei fara mesaje pe site DELETE.
Recrutez membri pentru clan si moderatori la majoritatea sectiunilor.

Chris Jericho, ATAC la The Rock: "Eu nu voi intoarce niciodata spatele wrestlingului ca el!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Invechit Chris Jericho, ATAC la The Rock: "Eu nu voi intoarce niciodata spatele wrestlingului ca el!

Mesaj  Mazda la data de Lun Feb 28 2011, 00:08

Criticat in urma cu 2 ani de John Cena pentru ca a intors spatele wrestlingului, The Rock are un nou contestatar - Chris Jericho, fostul lui inamic il ataca dur pe The Rock pentru ca nu vrea sa se intoarca macar temporar.

CHRIS JERICHO i s-a alaturat lui John Cena in criticile aduse lui The Rock pentru ca acesta a intors spatele wrestlingului.
Cena a facut senzatie acum 2 ani cand l-a criticat public in The Sun pe The Rock pentru ca acesta a parasit industria care l-a facut un star.
Jericho a spus: "The Rock este un tip grozav, este un actor foarte bun, a fost un wrestler excelent, unul dintre favoritii mei, dar nu inteleg de ce nu vrea sa se intoarca in show macar temporar."
Chris a fost scos din joc de lovitura de picior a lui Randy Orton - profitand ca nu poate lupta, el canta alaturi de colegii lui de trupa in Fozzy, fiind acum in Anglia pentru cateva concerte. El a continuat atacul asupra lui The Rock in interviul acordat pentru The Sun: "Poate ca programul lui Rock nu se potriveste, eu insa nu am avut niciodata aceasta problema. Nu as vrea niciodata sa imi ascund istoria din wrestling. Sunt foarte mandru de ea pentru ca daca nu as fi fost nu m-as fi aflat in pozitia in care sunt acum. Orice fac, voi avea mereu un respect imens pentru WWE si voi fi mereu omul companiei cand vine vorba de promovarea industriei.
La Hollywood exista o antipatie impotriva wrestlingului. Cred ca de aceea exista unii oameni care cred ca wrestlerii sunt Neanderthali care nu pot lega doua cuvinte. Trebuie sa renunti la personalitate ca sa reusesti acolo. Dintr-un oarecare motiv, oamenii nu inteleg.
Din fericire, in muzica nu exista asta ceva. Oamenii spun .
Si de asta faptul ca am fost gazda show-ului Downfall a fost ceva imens pentru mine. Acum nu mai sunt tipul din wrestling. sunt cel care a prezentat Downfall. Am un avantaj pentru viitoarele proiecte.
Cand esti doar tipul din wrestling esti calcat in picioare pentru ca ai facut greseala sa reusesti in aceasta industrie.
Pe langa muzica, wrestling si cariera in televiziune, in 2010 Chris Jericho a scris al doilea volum al autobiografiei, a lansat un DVD produs de WWE si a aparut in filmul MacGruber.
"Acest gen de lucruri merg la nesfarsit. Cred ca majoritatea oamenilor ar ceda sub atat de multa presiune, insa am avut o sotie care m-a sprijinit mereu, o viata de familie foarte buna si cand sunt acasa nu fac mai nimic. Asta-i diferenta. Nu sunt ocupat cand sunt acasa.
Sunt obsedat de munca? Da, dar nu am nicio problema sa imi iau timp pentru mine.
Sunt mandru de asta, dar nu ma laud cu acest lucru, nu sunt orgolios. Pentru mine e doar munca. Asa merge treaba, nu ar putea sa fie altfel. La un moment dat in aceasta vara scriam cartea, luptam in WWE cu program full, mergeam in turnee cu Fozzy si prezentam Downfall. Am fost putin ocupat, dar trebuie sa faci orice cand ai sansa pentru ca anul viitor poate sa fie pasager. Poate ca la anul nu mai vrea nimeni sa vorbeasca cu mine. Poate ca nu voi mai lupta iar trupa se va desfiinta. Poate ca nu as mai prinde vreo oferta pentru vreo carte. Cine stie, poate n-as mai avea nimic de facut si as face piese de Shakespeare in parc.
Dar atata timp cat voi face ceva care implica showbusiness sau entertainment-ul, voi fi fericit."
Au fost cativa luptatori care au plecat recent din industrie pentru a canta, cele mai notabile cazuri fiind ale lui Maria si Mickie James. Jericho nu vede insa ca acest lucru sa il tina in spate.
El spune: "Cu riscul de a parea orgolios, am ajuns la un punct la care toata lumea stie ce poate aduce Chris Jericho. Este cunoscuta importanta pe care o am in wrestling, atat in fata camerei cat si in vestiar. Asa ca eu cred ca mi se pot permite sa fac si mai multe lucruri in afara WWE-ului.
In plus, cred ca toata lumea a inteles ca am si o alta fata, o alta parte a mea. Cand am intrat in WWE eram deja in trupa, mereu au fost alte lucruri pe care le-am facut in afara industriei. Daca as fi fost un simplu om in vestiar nu as fi putut face atatea lucruri."
Dintre toate proiectele lui din afara WWE-ului, se poate observa usor ca pentru Chris, Fozzy e o pasiune reala.
Si, daca nu ati ascultat inca muzica lui Chris, atunci el spune ca vei avea o surpriza placuta dupa ce a facut o cariera din a contrazice criticii si pe cei care au indoieli in privinta lui.
Chris continua: "As putea fi macelar, brutar sau orice altceva, tot ce conteaza este muzica buna. Am observat asta puternic in ultimii 2 ani. Acum oamenilor nu le mai pasa ca Jericho este wrestler, oamenii doar stiu ca Fozzy este o trupa tare care are cantece grozave. Vor mai fi oameni care o sa creada in continuare ca nu pot sa cant pentru ca sunt wrestler, dar singurii fani ai muzicii rock care nu sunt si fani Fozzy sunt cei care inca nu ne-au ascultat.
Oamenii pot sa ma urasca oricat vor, pot sa urasca formatia cat vor pentru ca sunt zeci de mii sau poate chiar milioane de oameni carora le place ceea ce fac.
Si daca nu esti de acord du-te sa asculti Lady Gaga, ma doar undeva."

Mazda
Membru clan
Membru clan

Data de inscriere : 12/02/2011
Varsta : 24
Localizare : baia mare

Sus In jos

Invechit Re: Chris Jericho, ATAC la The Rock: "Eu nu voi intoarce niciodata spatele wrestlingului ca el!

Mesaj  Sniper14 la data de Sam Apr 13 2013, 09:16

Expirat.
Topic Closed!

Ai nevoie de ajutor ? Probleme in folosirea forumului?
Trimite PM si te voi ajuta imediat !

Sniper14
Owner
Owner

Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 19
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum