CS Asasini club
Recomandare

• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Bine Ai Venit !

• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult
• Si se aciveaza pe loc

Iregistrare

Comunitatea Asasini

Asasini.4rumer.com

Atentie!: Cei fara mesaje pe site DELETE.
Recrutez membri pentru clan si moderatori la majoritatea sectiunilor.

Shawn Michaels dezvaluie TOT! Care va fi rolul lui la Wrestlemania si cine il va introduce in Hall of Fame!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Invechit Shawn Michaels dezvaluie TOT! Care va fi rolul lui la Wrestlemania si cine il va introduce in Hall of Fame!

Mesaj  Mazda la data de Lun Feb 28 2011, 00:05

Primul om care va intra in Hall of Fame in 2011 este nimeni altul decat cel care conform topului facut de WWE e cel mai bun wrestler din istorie, Shawn Michaels! HBK se va alatura legendelor din WWE. Cine insa il va introduce?

HBK despre intrarea in Hall Of Fame: "Esti onorat, esti umil in astfel de situatii. Va fi ciudat sa fiu cel care sta acolo. Si inca incerc sa ma decid daca voi fi haios sau serios. Cu siguranta abia astept acea seara."

HBK despre persoana care il va introduce: "Este greu pentru mine sa aleg o singura persoana. Mi-ar placea sa ii am pe Hunter, pe Nash, pe Hall si pe Waltman acolo. Si apoi ma gandesc la oameni ca Ric Flair sau Bret Hart. Sau oameni cu care am lucrat de-a lungul timpului precum Michael Hayes.Trebuie sa iau o decizie destul de curand si nu sunt sigur ca am lista scurtata pana acum."

HBK despre rolul lui la WrestleMania 27: "Ei bine, am auzit toate zvonurile dar in acest moment pot spune ca merg la Wrestlemania pentru un singur lucru iar acela este Hall of Fame-ul."

HBK despre oamenii care-l displac: "Este foarte usor sa sustii ceva rau despre mine si sa para reala datorita istoriei mele. Sunt ok cu asta. Voi face pace cu oamenii cu care chiar vreau si sunt ok cu ceilalti."

Mazda
Membru clan
Membru clan

Data de inscriere : 12/02/2011
Varsta : 24
Localizare : baia mare

Sus In jos

Invechit Re: Shawn Michaels dezvaluie TOT! Care va fi rolul lui la Wrestlemania si cine il va introduce in Hall of Fame!

Mesaj  Sniper14 la data de Sam Apr 13 2013, 09:16

Expirat.
Topic Closed!

Ai nevoie de ajutor ? Probleme in folosirea forumului?
Trimite PM si te voi ajuta imediat !

Sniper14
Owner
Owner

Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 19
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum